Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
szredzio

Skarga na alpakakamil

Recommended Posts

Alpakakamil odrzucił moje wyzwanie do walki na sali chociaż jest godzina 10:08 . Alpaka prosił żebym wspomniał że wyzywałem go o o gdzinie około 1 , szkoda że nic to nie zmienia ponieważ nie ma nigdzie zapisu że nie można wyzywać lidera 2 raz do walki po odmówieniu jej. Jest tylko że nie można walczyć 2 razy a walka się nie odbyła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idąc twoim tokiem myślenia, nie ma nigdzie napisane, że można wyzwać drugi raz po odmowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ma znaczenia skoro nie ma napisane że czegoś nie można robić to to można robić tak samo jak masz turniej i w nim nie ma zapisane że nie można używać pokemonów z atakiem CC czyli można ich używać 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo w prawie o ruchu drogowym nie masz napisane że możesz przechodzić na zielonym świetle jest napisane że nie można na czerwonym 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to było przed 8 to mógł odmówić. 

1.17 Walki na salach odbywają się w czasie od godz 8:00 do 22:00. W przypadku godzin które nie znajdują się w przedziale, lider może odmówić walki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miamia widze ze nie zrozumiałeś były 2 wyzwania 1 przed ta 8 a 2 już po i cała afera rozchodzi się o to ze alpaka mi odmówił walki mówiąc ze już raz wyzywałem go do walki tylko że wyzwanie nic nie zmienia bo nie ma zapisu że nie można wyzwać kogoś 2 razy tylko że nie można 2 razy walczyć

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
×
×
  • Create New...