Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
szredzio

Skarga na czoka

Recommended Posts

Wczoraj około godziny 20:50 wszedłem na serwer i zobaczyłem że jestem w jailu z powodem ,, a czemu nie''. Napisałem do czoka o powód jaila nic nie odpisał . Rozumiem że mnie nie lubi ale to nie jest powód do dawania jaila na zawsze jak dla mnie to jest kolejny raz nadużycie ,,władzy'' przez czoka.

 

2022-03-04_20_42_35.thumb.png.c321f0ff4a8d044026267a1a6fade10f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Przyznaję się, dałem jail'a, jednak było to zrobione testowo, gracze DarkVoid i Pokebebe zaczęli się bawić permisjami, rozpoczęło się od kickania, a chcieli siebie nawzajem jailować, Chciałem ich nawzajem pogodzić, CHWILOWO dając Tobie perm jaila (bo bądź co bądź wiemy, jaki mają stosunek do cb), ale Sparc wyłączył pokazywanie się jaili na czacie, co nic nie wskórało. Chciałem cię odjailować (naprawdę) jak sobie pójdą (bo nie wiedziałem, czy widać unjaile), jednakże miałem dużo na głowie (walki na sali oraz nagminne nawoływanie na ligolego) i zapomniałem o tym, więc z najszczerszego serduszka przepraszam, mam nadzieję, że to nie wpłynęło na nasze relacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papagana nie ośmieszaj się już, jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz nic a nie próbujesz na siłę dogryzać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest czoko68

Zwykle staram się odpisywać, ale akurat trafiłeś w taki termin, że spanko przed sesją, potem jazda na studia, powrót do domu ok. 17-tej i spanie do 11-ej, potem korki i sprawy w domu, więc w trakcie tego z głowy mi wyleciało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...