Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
keicaM_

Pokemony z customem "classic"

Recommended Posts

Witajcie pokeminiacy i pokeminiaczki! Według mnie (i sądzę, że wiele osób się ze mną zgodzi) pokemony z retro skinami kryją w sobie duży, niewykorzystany potencjał. Wiem też że na pewno wiele graczy nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia takowych skórek, a są one naprawdę świetne, zabawne, a niektóre z nich nawet nostalgiczne. Mam kilka pomysłów jak pokemony z retro skinami "classic" mogłyby trafić do gry na serwerze :

1. Nowe miasto retro: Wiem że ten pomysł jest trudny, a wręcz niemożliwy do zrealizowania, ale myślę że nowe miasto czy resp pokemonów "classic" zainteresował by wielu graczy. 

2. Nowa seria oszukanych pokemonów z serii klasyków: Bardzo dawno nie było na serwie nowych oszukanych poków a jest to coś co w ciekawy sposób urozmaica grę na serwerze. Seria oszukanych pokemonów seria "classic" dobrze pasuje do takiego pomysłu. 

3. Turniej pierwszej generacji: Z tego co zauważyłem skórki "classic" na serwerze są wygrane tylko dla poków z pierwszej generacji. Myślę, że dobrym pomysłem byłby turniej właśnie tej geny z nagrodami w wysokości pokemonów z retro customem przykładowo z dobrą naturką i min. 65% IV.

4. Bilet na zmianę pokemona w wersję "classic": Taki bilecik mógłby znaleźć się w markecie lub też być do wygrania we wspomnianym przeze mnie turnieju. Na pewno wiele graczy skusiło by się na zmianę swoich pokemonów w świetne wersję retro.

5. Nowe questy z klasycznymi pikami w rolach głównych: Jeśli ktoś z administracji uważa że powyższe pomysły są złe i przesadzone to można też na serwer wprowadzić chociażby nowe misję do wykonania na mapie, które otrzymywało by się od retro pokemonów bądź też takie klasyczne poki brały by w nich czynny udział. Za taki quest mógłby być na przykład, jak wspomniałem w moim pierwszym pomyśle, wstęp na resp klasyków. 

Jeśli moje pomysły nie przekonały graczy i administracji dołączam kilka zdjęć pokemonów w skinach "classic" :

Chansey "classic"

IMG_20220725_000335.jpg.22862f91f4eaa57e572e10fa7128b4ed.jpg

 

Arbok "classic"

IMG_20220725_074411.jpg.62bdd476120c330456bfdedde0208f53.jpg

 

Abra "classic" (Alakakam też jest) 

IMG_20220725_080119.png.6e475cd7041cd5807d9460576d2e0f54.png

To tylko kilka ze świetnych poków retro "classic". Myślę że administracja głęboko rozważy moje pomysły i na pewno coś wprowadzi 🦀.

Edited by keicaM_

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO DAJCIE JE ZNOWU CHCEMY FAJNE POKI DO LAPANIA ZEBY BYLO W KONCU COS DO ROBOTY NA POKE MINE

JESTEM ZA

Edited by Mefo

Share this post


Link to post
Share on other sites

JESTEM ZA UWAŻAM TO ZA DOBRE UROZMAICENIE, GDYŻ TAKOWE SKÓRKI WYSTĘPOWAŁY KIEDYŚ NORMALNIE DO ZŁAPANIA I MOŻNA POWSPOMINAĆ NAJLEPSZE CZASY POKEMINE Z CERE1233456789 NA HELPERZE I HELPEREM BARTEXUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie administratorze, 

Może i pokemony "classic" pojawił się już kiedyś na serwerze ale było to chyba jeszcze przed ostatnim resetem. Nie widuje się tych skinów na serwerze a są one naprawdę dobre. Myślę, że warto byłoby wprowadzić je ponownie a moje pomysły są do tego idealne. Jeśli jednak Pan admin stwierdzi że pomysły są złe, to pokemony retro mogły by się znów przez jakiś czas pojawiać na dziko. Nie wydaje mi się to trudne do realizacji a na pewno wiele graczy chciało by połapać trochę nostalgicznych klasyków. 

Pozdrawiam 🐢

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...