Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
keicaM_

Propozycja nowych mega ewolucji serwerowych.

Recommended Posts

Witajcie pokeminiacy i pokeminiaczki! Niedawno przeglądając internet natknąłem się na całkiem ciekawe koncepty mega ewolucji do pokemonów i pomyślałem, że mogły by to być nowe mega poczki jakie trafią na nasz ukochany serwer. Z ciekawości sprawdziłem jeszcze ruchy jakich uczą się te pokemony i były one naprawdędobre i pasujące do mojej koncepcji. Pokemony o których mówię to Mega Lunatone i Mega Solrock: 

 

20220801_001339.jpg.bfb927aa62081e6963d12294c0119090.jpg

 

20220801_001916.jpg.1322dffbd1a077c3f8fab89b8bf10460.jpg

 

Skoro są to pokemony Luna i Sol (Księżyc i Słońce)  to według mnie idealnie pasują do nich abilitki które podałem jako przykłady. Jak wspomniałem wcześniej sprawdziłem też ataki tych pokemonów i one również wpasowuje się w moją koncepcję. Myślę że z dopracowania mojego pomysłu i dostosowania odpowiednich statystyk dla tych pokemonów mogły by powstać naprawdę mocne, zbalansowane i w naprawdę ciekawy sposób wpływające na grę pokemony. Niestety wiem, że dopracowanie takich poków, zrobienie statystyk, stworzenie modeli i spriteów jest trudne i trwa, ale wierzę że administracja choć przez chwilę  zastanowi się nad wprowadzeniem proponowanych przeze mnie pokemonów. 

Pozdrawiam 🐢

Edited by keicaM_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista pokemonów została już przygotowana wcześniej i to sporo na zapas przez Manatiego i Miamie, zamykam temat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...