Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
szredzio

Skarga na Papagane

Recommended Posts

po 1, to stwierdzilem fakt, czyli to nie wyzwisko, po 2 takiego pokemona zakupilem, nie mialem czasu zmienic nazwy(mimo ze i tak bym tego nie zrobil), po 3 mapczan ma racje, po 4 nikt cie nie lubi, po 5 nikt twoich skarg nie bierze na serio, ale jezeli wezma to pod uwage bo to napisalem to bedzie 6 liderow z ujemnym w/r zamiast 5,


pst to tylko kwestja czasu oraz kompinowania, zeby stwierdzic ze jestes unglued

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mapczan papagan spoko to wasza opinia czy ktoś mnie lubi czy nie, nie interesuje mnie to. Papagana po raz kolejny pokazujesz że nie masz szacunku do graczy tym co piszesz , nazywanie kogoś głupim zawsze jest obraza ja na przykład nie uważam Furiona za głupiego to że ty po przegranej walce nie potrafisz sobie poradzić z emocjami i wyzywasz graczy to inna sprawa. Papagan mapczan proszę was rozmawiajmy z poziomem nie wiem co ma na celu używanie argumentów ad personam ? I pisząc coś takiego znów obrażasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

do furiona tez mam szacunek, czemu mialbym nie miec, tylko ciebie tutaj nie szanuje, a co do naszej opinii, troche sie pomylilem, bo jednak pojedyncze osoby moga cie lubic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej wracając co to ma wspólnego do tego że wyzywasz graczy łamiesz regulamin czatu i masz pokemona nazwanego w rasistowski sposób ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisalem, ze stwierdzilem fakt, oczywiscie bylo to zartobliwe bo sukro bardzo szanuje oraz lubie  mimo ze ma szczescie (tak to byl sukro a nie furion, ale coz, tobie pomylki zdarzaja sie czesto), co do pokemona, pisalem ze nie mam czasu zajmowac sie takimi bzdetami, a to, że napisalem capslockiem nei jest jakims wielkim wykroczeniem (chociaz zapomnialem wylaczyc caps locka, bo logowalem sie na techlandgg, gdzie mam haslo capsem) , przeklenstwo juz bardziej, lecz nie jest to powod do pisania skargi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papagan kłamiesz wcześniej pisałeś normalnie kiedy przyjmowałeś walkę. Co do pokemona nie usprawiedliwia cię to do tego że go używasz,  jednak patrząc na niego nie wpadło ci do głowy że ( ej kurcze ta nazwa jest trochę za mocna ) tylko świadomie go używałeś na sali papgana przekleństwo jest powodem na złożenie skargi ponieważ lider powinien umieć się zachowywać i posiadać szacunek do innych graczy 

Edited by szredzio

Share this post


Link to post
Share on other sites

po raz 2, pisze ze posiadam szacunek do kazdego, oprocz ciebie, podczas walki zawsze gram w druga gre, albo robie inne rzeczy, bo te walki sa  poprostu bardzo nudne, kilka osob moze potwierdzic B), co do skosniaczka, to sam uzywales mema na chacie, obrazajac przy tym inne osoby, albo ich rodzicow jezeli sa niepelnoletnie, a do mnie masz sapy ze uzylem mema z marcinem dubielem. A co do przeklenstwa, normalne slowo, tylko przez spoleczenstwo uwazane za niestosowne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papgana jakoś tego nie pokazujesz swoim zachowaniem na chacie. To co na napisałem nie ma odniesienia do nazwy pokemona ponieważ nie jest problemem to że użyłeś sobie mema ale że to jest rasizm to jest takie porównanie jak byś porównał niemieckie obozy do palcu zabaw zobacz różnicę . I to że ja napisałem mema z mini majkiem znów nie ma nic wspólnego z tą sprawą próbujesz się wybielić obrażając mnie i pokazywaniem co ja złego zrobiłem. Skup się na tej sprawie i nie dodawaj kolejnych jak masz jakiś problem z moim zachowaniem to proszę złóż na mnie skargę chętnie tam na to odpowiem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to nie chodzi o to ze mam sie probowac wybielic? w sensie napisales skarge, to tak jakbys pozwal kogos do sadu, wiec sie bronie. Oraz w tej chwili obraziles niemcow, poniewaz oni sie nie przyznaja do obozow koncetrantracyjnych. druga rzecza, twoj mem z mini majkiem jest dobrym przykladem ze jestes hipokryta, jeden jak i drugi mem jest obrazliwy idac twoim tokiem myslenia, wiec nie pisz ze nie maja ze soba nic wspolnego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...