Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
Guest czoko68

Skarga na DarkVoid

Recommended Posts

Guest czoko68

Dzień dobry, skoro jest teraz sezon na skargi, to chciałbym zgłosić to, że gracz DarkVoid wchodzi rzadziej na serwer ode mnie, przez co nie da się zdobywać odznak. Dodatkowo blokuje drabinkę w turnieju, utrudniając przeprowadzenie go. Na sam koniec chcę wspomnieć, że stosuje na swoich pokemonach pewnego rodzaju sterydy, dzięki czemu są mocniejsze w walkach, krytują co drugi atak, mają zwiększoną szansę na unik oraz na dodatkowe efekty ruchów, co sprawia, że kradnie przyjemność z walki. Sam fakt, że gram pokemonami, gdzie nie trzeba mózgu, aby wygrać, to w trakcie walki co minutę przeprasza oraz na końcu walki pokazuje, że jest mu szkoda danej osoby, jest to swoista forma umywania rąk od tego, co sam świadomie zrobił. Proszę o surową karę dla tego zbuja!

Dziękuję z całego serduszka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

co do stosowania sterydow na pokemonach, zgadzam sie w 100%, powinna sie tym zajac POLICJA POKE MINE, biedne pokemony sa faszerowane chemikaliami, co zle wplynie na ich zdrowie!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak. Lecz ja mam swoją teorię, że on ich nie faszeruje chemikaliami lecz to są roboty, które wykonują to co on chce. Pamiętam jak walczyłem z nim mono ogień to zawsze mówił aby jego Mega Charizard Y zflinchował mi Donphana i w 100% przypadkach tak się działo. Dodając do tego, że jego Incineroar zawsze paraliżował moje pokemony za pomocą swojego języka, potwierdza, że jego pokemony są robotami i zwykłe pokemony nie są wstanie przeżyć bez uszczerbku na zdrowi spotkania  z takim STALOWYM językiem co się właśnie zazwyczaj kończy paraliżem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...