Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
domcio607

Skarga na czokusia

Recommended Posts

Po walce na sali napisałem ze ide zjeść kolacje ( zupke chińską) po czym po powrocie na kompa zastałem taki nie przyjemny widok

Zrzut ekranu (514).png

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy czym jeszcze się darkvoid wbijający o normalnych południowych godzinach tłumaczy ze lider nie może afczyć by se godzin nie nabijać ( i tak część liderów afczy) a i wracając do tematu czoka tydzień temu gdy chciałem wyzywać go na walke o odznake monotypu lód nie odpisywał przez 10 minut nawet po wyzwaniu. odpowiedział mi dopiero gdy napisałem do niego na dc przy czym odpisał ze ma wyłączony chat ( osoba ta jest liderem i helperem biblethump) bo nie chce mu się walczyć bo ktoś przyszedł z 2 razy noobskimi pokemonami

Share this post


Link to post
Share on other sites

wysłał mnie na jaila do 23 a większość liderów nie chce walczyć po 22 więc zabiera mi możliwość walki np na serwie był darkvoid a ze brakuje mi odznaki electric nie moge wbijać rangi

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedyna walka to byla w ktorej zagralem pokemona z wyzszego tieru niz a-e tylko dlatego ze sie cieszyles jak glupi za pierwszym razem jak ze mna wygrales xD

warto wspomniec ze tymi tierami cala reszte zrobilem za pierwszym u ciebie

Edited by mapczan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna skarga do rozstrzygnięcia na priv a nie tu, znowu też mało dowodów, bo ani nwm czy mówisz prawdę ani nwm w jakim momencie ten jail został dany. Co do części z wylączonym czatem Czoko już dawno powiedziałem żeby tak nie robił. Zamykam temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...