Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In



Sign Up
Sign in to follow this  
alpakakamil

Ferie z Pokemine - konkurs plastyczny

Recommended Posts

Witajcie Pokeminiacy i Pokeminiaczki!

Ferie nieubłaganie dobiegają końca, a więc czas na kolejny konkurs plastyczny, tym razem będzie pod hasłem: "Ferie z Pokemine". Zaprezentujcie, jak wyobrażacie sobie ferie w świecie Pokemonów lub jak wy spedzilibyście ten okres z Pokemonami lub z Pokemine.pl! W jury zasiądą 3 osoby (a wszytkie będą tajemnicą tym razem). A oto nagrody:

 

1 miejsce -  losowa legenda z wybraną naturką i min. 60 %

2 miejsce - wybrana legenda z losową naturką lub losową legenda z losową naturką pod wybraną statystykę i wszędzie min 50 %

3 miejsce - losowa legenda lub wybrany pokemon (nie legenda) z wybraną naturką min 50 % i 30 % na ha

 

A oto zasady:

- Praca musi być na temat!!!

- Prace mogą być wykonane jakąkolwiek metodą (grafika komputerowa, farby, pastele, sztuka nowoczesna itd.)

- Praca powinna zawierać fragmenty wspólne z Pokemine.pl lub Pokemonami (logo, specjalny napis, pokemony)

- NIE PODPISUJEMY PRAC!!! (jest to związane z tym, że jury nie mogą wiedzieć, czyja jest praca - w celu obiektywnej oceny)

 

Prace wysyłamy do mnie na Discordzie (kalpaka ale amil#6037). Prace można wysyłać do 28 Lutego  (wtorek) do 23:59

Forumlarz zgłoszeń (formułka pod tym postem)

Nick z serwera: 

Oświadczam, że praca została wykonana przeze mnie samodzienie. 

 

Każdy uczestnik otrzyma 2 klucze do Skrzynki Zimowej 

 

 

POWODZENIA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs plastyczny dobiega końca, a o to zwycięscy: 1 miejsce - Pastel, 2 miejsce - miamianowskyy, 3 miejsce - snowheart2004 Zwycięzcom gratulujemy, a o nagrody prosze się zgłosić do mnie na dc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Language
Theme
×
×
  • Create New...